kamenne-zdi-praha.cz
Krása přírodního kamene nejen pro Vaši zahradu...

Reference

 • Kamenný obklad domu

  Firmu Kamenné zdi Praha jsme vybrali na základě poptávkového řízení a s prací jsme byli velice spokojeni. Pečlivost, konstruktivní myšlení jejich pracovníků a velmi příjemné vystupování - to byl celkový obraz jejich práce, která vedla k perfektnímu výsledku realizace. Náročnou práci zvládli na výbornou, několik vzniklých, drobných problémů, řešili operativně a k naší spokojenosti. Firmu můžeme jen doporučit.

  Šimonovi, Říčansko

  obr.: Kamenný obklad domu
 • Venkovní bar z kamene

  Pro hosty našeho hotelu jsem ve spolupráci s firmou Kamenné zdi Praha realizoval venkovní bar. Rozhodující pro mě byla kvalita a vzhled použitého materiálu. Kámen vypadá nádherně a cena byla pro mě víc než přijatelná. Spolupráci mohu opravu doporučit.

  Lukáš Venta, Praha

  obr.: Venkovní bar z kamene
 • Kamenný plot

  Poptávali jsme stavbu kamenného plotu k našemu rodinnému domu. Rozhodující pro nás byly kladné reference a také ne příliš vysoká cena. Nakonec jsme se na základě doporučení rozhodli pro materiál sliveneckého mramoru a firmu kamenne-zdi-praha. Ta nám vyšla ve všem vstříc - dohodnutá cena i termíny byly splněny, což se dnes moc často nevidí. Jsme opravdu spokojeni.

  Manželé Strnadovi, Praha

  obr.: Kamenná plot
 • Žulová zeď

  S firmou Kamenné zdi Praha jsem byla velice spokojena. Vše probíhalo dle mých představ – od rychlosti zaměření a zaslání kalkulace, až po finání realizaci. Měla jsem vlastní materiál (žulu), který jsem na radu kameníků oživila starším kamenem, který jsem měla na pozemku. Zeď vypadá velmi dobře, solupráci mohu všem doporučit.

  Eva Surová, Praha

  obr.: Žulová opěrná zeď
 • Pískovcový obklad betonových schodů

  Kamenne-zdi-praha.cz jsme si s ženou vybrali na základě výběrového řízení. Firma nabídla levný kámen a dobré reference. Samotná realizace byla kvalitní a cena bezkonkurenční. Ještě jednou děkujeme…

  Miroslav Slavík, Beroun

  obr.: Pískovcový obklad betonových schodů
 • Kamenný plot ze Sliveneckého mramoru

  Pro stavbu kamenného plotu jsme si vybrali kameníky z firmy kamenné-zdi-praha na základě kladné reference od našich přátel. Věděli jsme, že se můžeme spolehnout na sjednanou cenu a pečlivě odvedenou práci…

  Tomáš Pospíšil, Praha

  obr.: Kamenný plot ze Sliveneckého mramoru

Nabídku obdržíte do 48 hodin

Atraktivní ceny kamene a služeb

Reference spokojených zákazníků

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více o ochraně osobních údajů.